23 lutego 2020 w Krzywiniu odbył się ostatni etap V edycji Powstańczych Biegów Przełajowych o Grand-prix powiatu kościańskiego 2020 roku.

I tym razem pogoda wreszcie dopadła biegaczy. W strugach deszczu wyzwanie podjęło 98 zawodników. We znaki szczególnie dał się błotnisty odcinek leśny, ale jako że trasa liczyła trzy pętle to każdy wiedział czego się spodziewać. Tym razem bieg wygrał Taterka Kacper z Krawczyk Team, jednocześnie dało mu to zwycięstwo w cały Grand-Prix. Wśród pań zwyciężyła Miedzińska Katarzyna z Szymanowski Team i potwierdziła tym samym swoją pozycję liderki w Grand-Prix.

Nasz teamowy kolega Grzegorz Lemański zajął tym razem drugie miejsce w kategorii m50, dało to 10 miejsce w generalce na równi z rywalem z Kościan Team Robertem Kasperskim.

Koleżanka Wiśniewska Anna ukończyła bieg idąc „łeb w łeb” z autorem wpisu i zajmując 5 miejsce open wśród kobiet co w przeliczeniu dało ostatecznie 4 miejsce w generalce. Marta Sip uplasowała się ostatecznie na 30 pozycji wśród kobiet w całym Grand Prix, a Trener ostatecznie uplasował się na 36 pozycji.

Wszystkim gratuluję wysiłku, zawzięcia, determinacji oraz osiągniętych wyników. Do zobaczenia za rok!!!